Piškotismus

Na Piškotismu jsme se sešli ve velkém počtu – od nejmenších až po ty nejstarší. Počasí přálo, proto jsme vytáhli stoly a židle ven a vyhřívali se na sluníčku. Jako první jsme si zahráli hru (honičku) na Pneumatiky a pak se s chutí pustili do práce. Vznikaly krásná auta, vlaky,  dokonce se našlo i pár odvážlivců, kteří se rozhodli sestavit piškotovou kosmickou loď či UFO.

Závěrečnou hru – soutěž v pojídání deseti piškotů na čas – jasně ovládla Třešinka. A pak už jsme sesbírali použité i nepoužité piškoty domů a na cestu jsme dostali pár receptů, co s piškoty dělat, aby nám z toho doma vznikaly dobroty. Tak, ještě uklidit stoly do kluboven a je pomalu čas jít domů…

Atmosféru akce mohou dokreslit i pořízené obrázky na rajčeti nebo na picase….

Piškotismus 2013   piskot_13

Srdečně Vás zveme na 4. ročník akce zvané PIŠKOTISMUS.

Setkáme se dne 12. 10. 2013 ve 14:00 ve skautské klubovně, kde za pomocí piškotů, marmelád a nutel vytvoříme nejrůznější dopravní prostředky. Balíček piškotů s sebou!
PISKOTISMUS

Pozvánka ke stažení ZDE: piskotismus_pozvanka