Výprava za profesorem Pozlátkem

Výprava za šíleným vědcem Pozlátkem do jeho rodného Massachusetts se povedla skvěle!

Na palubu lodi nás nastoupilo 21, naštěstí měl vlak zpoždění, jinak by nás bylo o Berušku méně! 🙂 Po příjezdu jsme si zašli zanést věci do klubovny Mariánských skautů a už tady byl první úkol! Sami se dostat na zastávku tramvaje, koupit si jízdenku a dojet do centra, kde na nás vědec čekal a rozdal nám úkoly, které jsme měli plnit. Po splnění úkolů jsme si vyšlápli na haldu Emu, a pak už nás čekala večeře. Další den jsme šli do vědcovy laboratoře (interaktivní muzeum U6), kde nám ukázal, co k čemu slouží a všechno jsme si mohli vyzkoušet!

Podívejte se sami, jak jsme se měli prímově! >fotky<

A tady ještě Námořnická hymna, kterou byste měli znát na každou výpravu!!!

ss1

*****

Při putování po moři se dostáváme do města Massachusetts, kde potkáváme profesora Pozlátko! Pojďme mu společně pomoci!

Vše podstatné se dozvíte na plakátku!

zvadlo

Pozvánky ke stažení zde: pozvanky