Putování do nebe

ANdělíčka Stříbrnovláska jsme zachránili!!

Ale začneme pěkně od začátku.. Sešli jsme se v 16:00 u TGM (opozdilci nás dohnali po cestě) a zjistili jsme, že v nebi je jeden zlobivý andílek, který každému jenom škodí a překáží. Svatý Petr mu za trest vzal křídla a poslal ho na zem, aby své špatné skutky odčinil. A tady nastupujeme na scénu my, kteří se snažíme andílkovi pomoct. Celou cestu do Albrechtiček jsme potkávali pocestné, kterým andílek také nějak uškodil a snažili jsme se jeho činy napravit.  Po příchodu do Albrechtiček jsme si dali večeři a promítali na zeď klubovny pohádky – to abychom měli dost síly na další den. V sobotu ráno se začalo velmi brzy! Děti již nemohly dospat a tak jsme se pustili do dalšího dne. Celé dopoledne jsme byli v andělské dílně, kde jsme pomáhali andílkům vyrábět vánoční dárky, které jsme si mohli odnést domů. Na závěr výpravy jsme našli křidélka od andílka Stříbrnovláska a šli jsme se podívat na pohádku, kterou pro nás (a všechny ostatní) sehráli skauti a ochotníci z Albrechtiček.

Pipi & Š

V pátek 4. prosince se vydáme na Putování do Nebe!
Svátek svatého Mikuláše se nezadržitelně blíží a my tento svátek musíme zachránit! Po ukončení akce se společně půjdeme podívat na představení skautů z Albrechtiček v kulturním domě.
Pojďte všichni s námi, podrobnosti najdete v pozvánce.

Putování do Nebe

Těší se na vás Pipi a Šmudla