Vzhůru do boje!

V pátek 7.4. večer se sešli v klubovně dobrodruzi, kteří se vydali zpět na začátek 2. světové války, aby zbavili český lid zlotřilého protektora.

To se jim povedlo, jenže němci se ještě v noci pomstili vypálením Lidic. V sobotu se tedy vydali na dlouhou cestu do exilu, na které je čekaly zrádné překážky. Ty se ale podařilo překonat a šťastný konec jsme oslavili na ohni uvařeným gulášem. Fotky z akce najdete zde.

Už tento pátek 7.4. v 18.30 přijďte do klubovny! Čeká vás výprava Minometné čety, při které se vrátíme do časů druhé světové války.

s sebou: karimatku, spacák, baterku, sváču na pátek, ešus (misku), lžičku, kápézetku, desetikorunu

Předpokládaný konec akce je v sobotu 8.4. ve 13.00. Akce se koná za každého počasí.

pozvanka_do_boje_s_textem