Piškotismus 2017

V sobotu 21. 10. se ve skautské klubovně odehrál další ročník tradiční akce PIŠKOTISMUS.

Letošní téma, 7 divů světa, které nechává spoustu místa i představivosti, bylo uvedením do celoroční hry Cesta kolem světa. Stavitele přivítal Willy Fog, který se jim představil, pověděl jim o svých plánovaných cestách a požádal je, jestli mu nemohou pomoci ukázat, jak vypadají ta nejkrásnější místa na světe. A tak začalo stavění. K vidění byla například zřícenina Chichén Itzá, Eiffelova věž, Socha Svobody, či šikmá věž v Pise. Po úspěšném dostavění všech výtvorů přišla soutěž o postavení co nejvyšší věže z piškotů a pak už došlo na všemi očekávané spořádání piškotů (což někteří více či méně tajně dělali i při stavění). Na konci se všichni stavitelé byli proběhnout na zahradu, aby jim aspoň trošku vytrávilo z množství spořádaných piškotů a marmelád.

Delfi

V sobotu 21. 10. se ve skautské klubovně odehraje další ročník tradiční akce PIŠKOTISMUS. Letošní téma je 7 divů světa, kterými se cestovatelé vpraví do celoroční etapové hry s tématem Cesta kolem světa. Všichni jsou vítáni, nezapomeňte piškoty, pojivo a hlavně dobrou náladu!