Ivančena 2019

V sobotu 27. 4. 2019 jsme se před šestou ráno sešli na nádraží, L abychom i letos společně vyrazili k mohyle, na památku popravených skautů v protinacistickém odboji, na Ivančeně. Celkem nás nebylo moc, jenom 8, ale aspoň jsme se navzájem moc neztráceli mezi ostatními. Díky brzkému příjezdu do Frýdlantu jsme měli dost času a tak jsme nemuseli spěchat. Cestou jsme zastavili na svačinu na dětském hřišti v Malenovicích a kdo chtěl, tak se mohl účastnit hry od pořadatelů. Na několika stanovištích bylo třeba vyřešit úkoly a poté u Ivančeny šlo za získaná slova vyměnit náramek. U mohyly jsme se taky potkali s našimi dalšími 5 členy, kteří si ráno opravdu přivstali, zvládli vyjít na Lysou horu a cestou zpět se zastavit u mohyly. Po slavnostním ceremoniálu nám už nezbývalo nic jiného, než se stejnou cestou vydat opět do Frýdlantu na vlak. Ten jsme stihli naprosto ukázkově i s válením sudů a sbíráním pampelišek na louce.
Příští rok vyrazíme určitě znova!
Pár fotek z výpravy níže. Za obrázek na téma Co pro mě znamená Ivančena? získal Stromek 3. místo ve své kategorii.

fotky z výpravy

 

 

Pája

**************************************
V sobotu 27. 4. 2019 proběhne výstup k mohyle na Ivančeně.

Přidej se i letos a pojď s námi 🙂

Sraz: na nádraží ve Studénce v 5:45!,
Návrat: 16:49 (případně 17:51)
S sebou: 50 Kč, dobré boty a oblečení, skautský kroj nebo oddílové tričko, svačinu, pláštěnku, kamínek na mohylu
Kontakt: Pája – 728 434 934

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *