Staň se členem

Skautský oddíl ve Studénce sdružuje děti všech věkových kategorií již od předškolního věku. Možnost vstupu do oddílu je jednoduchá – přijďte se v době družinové schůzky podívat do skautské klubovny, která se nachází v budově „staré fary“ na adrese Družstevní, čp. 95 ve Studénce. Svou návštěvu můžete předem dohodnout s vedoucím družiny, kontakty na vedoucí družin najdete na stránce kontakt

2 komentáře u „Staň se členem

1. Jarka Žaloudková

Vážení, obracím se na Vás s dotazem, zda je ve Vašich možnostech poskytnout informace, případně dobové fotky a jiné materiály o založení skautingu ve Studénce v 40.- 50.? letech minulého století. Zajímá se o to pan Jiří Němec, bývalý obyvatel Studénky, který mapuje historii Studénky a na toto téma již vydal úspěšnou knížečku (k dispozici na info centru MěÚ.). Chtěla bych mu pomoci, avšak kontakty na osoby, které mi doposud pokytl, nevedly k úspěchu.
    Budu ráda, pokud mi odpovíte, případně Vám mohu poskytnout telefonický kontakt na pana Němce.

Jarka Žaloudková