Tábor 2014 – Mach a Šebestová

Prázdniny končí, škola začíná… Tak ještě krátkou vzpomínku na letošní tábor.Celých 14 dnů bojovali účastníci po boku Macha a Šebestové, prožívali s nimi dobrodružné příběhy z knížky (od hledání brylí až po vysvědčení a záchranu školy před Kropáčkem a Pažoutem…)  a tak se dostali až na konec, kdy jim začínají senzační prázdniny. Vítězná třída dostala titul 3.B a členové byli náležitě hrdí. A že v prázdninové škole nebyla nuda – to je vidět i z fotek Když končil tábor, na jedné straně se těšili všichni  domů, ale zároveň jim bylo líto, že se musíme rozejít (jak už to bývá). Ta po prázdninách na viděnou.

************************************************

Schůzka rodičů k táboru: Čtvrtek 26.6.2014 v 18:00 Proběhla uzávěrka předběžných přihlášek. Na jejím základě obdrží děti v posledním týdnu závazné přihlášky. Ty prosíme vyplnit – titulní stranu odevzdat do středy 16.7. , druhou stranu (potvrzení od lékaře a prohlášení o bezinfekčnosti) nejpozději do čtvtka 24.7.2014 (pokud to nestihnete dříve) Pokud se rodiče nebudou moci zúčastnit schůzky, zpřístupňujeme: Základní informace                   Mapka    Šátek k letošnímu vybavení – náčrtek viz níže Termín odevzdání závazných přihlášek:    16. července (Stř) Pokyny k bezhotovostní platbě: Budete-li hradit táborový poplatek bezhotovostně, použijte následující data: číslo účtu: 220 515 970 / 0300 konstantní symbol: 558 variabilní symbol: Prvních 6 čísel rodného čísla (do poznámky  jméno účastníka) Platbu provést do  16.7. 2014 Kontaktní data lze dohledat i zde. – – – – – Pokud by se ztratila přihláška nebo se s ní něco stalo, je možné si ji stáhnout, vytisknout, vyplnit, potvrdit….       ************************************ Blíží se léto a s ním každoroční tábor pro členy oddílu… Předběžné přihlášky budou děti dostávat na schůzkách. Kdyby je však nedonesly, jsou ke stažení: – Předběžná přihláška.pdfPředběžná přihláška.xls Předběžné přihlášky slouží k regulaci počtu účastníků tábora a současně k vystavení řádných přihlášek přihlášeným táborníkům. Závazný termín odevzdání předběžných přihlášek je 6. června 2014 (Pá). Odevzdat je můžete dle návodu na přihlášce – elektronicky (adresa vita.fr@email.cz ) nebo na papíře (do schůzky nebo do poštovní schránky u Jezevece.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *