Vzpomínka na tábor aneb Vaření kotlíkového guláše

Další guláš zdárně uvařen!!!

Pro malou účast se akce přesunula ke Šmudle na zahradu. Sešli jsme se v malém počtu, ale o to větší jsme zažili legraci! Počasí nám přálo a tak, když jsme o půl třetí začali vařit, tak nám k tomu krásně svítilo sluníčko. Základ byl snadný – každý přidal ruku k dílu, škrábal, loupal, krájel a pak už se vařilo. Ale bramborům se moc nechtělo změknout, tak jsme si v mezičase zahráli karty a netrpělivě čekali na výsledek. Po pořádné porci guláše jsme si ještě zahráli různé obměny honiček a za tmy tradá domů.

Tak za rok zase nashledanou!!

A na fotky se podívejte >ZDE<

*****

Přidej se k nám a pojďme společně uvařit nejlepší guláš, jaký kdy spatřil světlo světa!!

Kdy? 15.2.2014 ve 14:30
Kde? U klubovny

Potřebujeme každou volnou ruku, abychom dosáhli nejlepšího výsledku! A neboj, za pořádnou práci, pořádná odměna 🙂
S sebou: teplé oblečení, nádobu na jídlo (ešus, miska), lžíce, 10 Kč

!!! AKCE JE URČENA PRO ROVERY !!!

gulas_2014