Koledy u jesliček

V sobotu 26. 12. 2015 na svátek svatého Štěpána…ve 14:00 začala zkouška pásma s koledami. Letošní scénář připravil Šíp a i když to na zkoušce nevypadalo nijak zvlášť úspěšně, besídka se povedla. Koledy prokládané úvahami skládaly potlesk a nutno říci, že oproti některým minulým letům se celé pásmo povedlo nejen interpretům, ale i návštěvníkům, kteří většinu koled zpívali společně.
A protože Knoflíci se Žabkami měly připravenou ještě krátkou pohádku o 12 měsíčkách, bylo dost diváků i na faře. A také se líbilo.
Jak zpěváci, tak herci ale i publikum se pak odpoledne rozcházeli domů s příjemným pocitem, že pomohli rozdělit vánoční náladu všem, kteří na akci přišli.

************************************
V sobotu 26. 12. 2015 na svátek svatého Štěpána…
odpoledne v 15:00 hodin proběhne již tradiční koledování u jesliček. Nové i známé koledy si můžete v tento sváteční den zazpívat spolu se studéneckými skauty v kostele sv. Bartoloměje ve Studénce.
Pokud vše dobře dopadne, po koledování bude následovat krátké divadelní představení ve velké místnosti na staré faře.