Zlatá horečka

COVID19 – Plánovaná víkendová výprava 11.3. neproběhne. Aktuální informace k pozastavení činnosti družin budeme průběžně zveřejňovat zde i na facebooku. V reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci je s platností od 11. března 2020 do odvolání pozastavena všechna běžná skautská činnost (družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody) i akce skautského vzdělávání.

V pátek 13. března ve 14:30 na nádraží ve Studénce začíná ZLATÁ HOREČKA. Kdo se přidá, nechť si zajistí nutné zlatokopecké vybavení, tedy:
200 dolarů korun
potraviny na přežití (svačinu)
vhodnou houni nebo spacák
vhodný oděv a obuv do terénu i do srubu
louči nebo baterku
KPZ
identifikační průkaz (kartičku pojištěnce)
ranec (batůžek)
háklivější si vezmou něco na mytí těla i úst

Když nás nesežere Grizzly, vrátíme se s velkým bohatstvím (nebo s prázdnou) v neděli odpoledne v 16:50 zase na perón nástupní stanice.

V případě nouze volejte POMÓC, nebo 723 962 754 (Tuli) či 728 434 934 (Pája)

A pokud nebudete v klubovně (prázdniny a jiné výmluvy), tak si projděte pozvánku zde.

redaktor Jezevec