Obnovení schůzek

Virus slábne – postupné obnovení skautské činnosti.
Skoro 3 měsíce jsme ztratili kvůli nařízeným opatřením vlády. Asi už to do tábora nedoženeme, ale obnovení schůzek začalo za určených podmínek:
Každý účastník musí na začátku první schůzky nebo akce odevzdat čestné prohlášení ohledně virového onemocnění, které je podepsáno rodičem!

Příklad znění:
Dítě „jméno“ nejeví známé příznaky nemoci (teplota, kašel či jiné příznaky chřipkových onemocnění) a není mi známo, že v uplynilých 14 dnech přišlo do kontaktu s osobami s pozitivním nálezem (SARS V2 Covid19).

– Je dodržován 2 metrový rozestup během všech aktivit (v rámci možností).
– S sebou roušku – v budově je předepsána.
– Deisnfekce rukou na začátku schůzky – je zajištěna na místě.
– V případě schůzky v objektu je nutné před i po vydesinfikovat povrchy. Desinfekce bude nachystaná v klubovně i s instrukcemi co a jak čistit.
– Při schůzkách dětí do 15 let musí být přítomen dospělý nad 18 let.
– Celkem max. 15 osob.

Ideálně mít schůzky jen venku, pokud to bude možné!.

Takže – pokud jste to ještě neudělali, kontaktujte své družinové vedoucí a zeptejte se, co a jak.
Kluci začánají od čtvrtka 11.6. v 16:00.

A co vás možná potěší: