Zahajovací schůzka

Tak nám končí prázdniny … ve čtvrtek 3. září v 17:00 hodin v klubovně na staré faře proběhne zahajovací schůzka oddílu.
(časový posun o hodinu dozadu je z důvodu rodič. schůzek na škole kard. Tomáška – 16:00, ale kdo může, klidně už ve 4, pořadatelé tam budeme od 16:00 do cca 18:45)
Zveme proto jak stávající členy (i jejich rodiče), tak i případné zájemce o dění v Junáku k návštěvě.
Plánovaný program sestává z krátké hry, promítání fotek z tábora, předání táborových fotek účastníkům, dále poskytneme nepublikované informace z tábora a seznámíme vás s plánovanými termíny a časy družinových schůzek. A v dalším týdnu se už družinovky rozběhnou takto:
Pryskyřinky (Kopretina, Třešeň, Ruža): úterý 16:30
Žabky (Fí, Ponožka): středa 16:00
Orlíci (Jezevec, Stromek, Páša): čtvrtek 16:00
Termiti (Kosí + Světýlko): pátek 17:00
Minčeta (Šíp + Pegi): domluví si společné akce na rok dopředu

První schůzka pro úplné nováčky (pokud se předem nedohodli s vedoucími jinak) bude ve
STŘEDU 16. září v 16:00 v klubovnách na staré faře.