ON line družinové schůzky

Chvíli se smí – může se nás scházet do 10.  Jinak zase ma netu.Virtuální klubovny jsou stále dostupné – pro případ změny vládního nařízení.
Do uvolnění opatření se můžeme stýkat  pouze omezeně.
Inspirovali nás jiní – a tak našim členům zpřístupňujeme virtuální klubovny pro družinové schůzky.
V prohlížeči na PC není potřeba žádná další instalace. Možnost komunikace je pomocí „chat“ (textové zprávy), audio (kdo má mikrofon a reproduktor) a vizuální (kdo má kameru). Při použití I-mobilu je potřeba nainstalovat aplikaci.
Přístup do klubovny se provede tak, že kliknutím na odkaz (klubovnu) se otevře přihlašovací stránka, kde je potřeba povolit sdílení mikrofonu a kamery (pokud máte). Poté vyplníte jméno (doporučuje se použít družinovou přezdívku) a kliknete na klávesu „join meeting“ – tím vstoupíte do klubovny a pokud je někdo přítomen, uvidíte ho a můžete s ním komunikovat.
K ovládání: Vlevo dole je klávesa CHAT. Vpravo dole jsou tři tečky s možnostmi aplikace. Vedle ní vlevo najdete i „čtyřlístek“, kterým měníte zobrazení z „dlaždic“ na „1+lišta“. Uprostřed dole je červené sluchátko = vystoupení z klubovny. Ostatní si už vyzkoušejte sami.