Koledy u Jesliček

V pondělí 26. 12. na svátek sv. Štěpána se sešli příznivci koled v kostele sv. Bartoloměje ve Studénce. Program začal potmě čtyřhlasým chorálem „Vítej pane“, během kterého se postupně rozsvěcely svíčky před Jesličkami. Na plátně běžel text právě zpívaných koled, takže se mohli připojit i přítomní diváci. Koledy a průvodní slovo přednesli jak dospělí členové Junáka, tak i děti. Některé koledy doprovázely flétny, jiné dokonce i varhany. Nic nevadil ostych malých koledníků, ani když sem tam něo ujelo – nakonec všichni sklidili upřímný potlesk.
Tady najdete zkrácený sestřih – ochutnávku:

A zde je sestřih celého pásma, jak ho mohli vidět návštěvníci kostela:

No a přílohou fotečka účinkujících a poděkování jak divákům, tak pořadatelům.

Po koledování proběhla na staré faře ještě výše uvedená pohádka o Sněhurce:

***************
pondělí 26. 12. na svátek sv. Štěpána zveme příznivce i veřejnost, která ráda zpívá, na koledování u Jesliček.
Koledování začne v 16:00 hodin v kostele sv. Bartoloměje ve Studénce 1. Po koledování bude následovat pohádkové divadlo o Sněhurce a jejich trpaslíčcích… věříme, že vše dobře dopadne. V sále by mělo být vytopeno a najde se i kapka punče do hrnečku.

p.s. Pro účinkující: Nezapomeňte – sraz na zpívání je už v 15.:00 v kostele