Vánoční oddílová nadílka

Jednoho chladného zimního večera (jak to již bývá každoročně zvykem) – tentokrát v úterý 20. prosince – jsme se setkali v klubovně, abychom si navzájem udělali radost na Vánoční oddílové nadílce. Vše to započalo v 17 hodin, kdy jsme za přítomnosti příjemně hřejících kamen začali nacvičovat koledy na blížící se besídku. I přes všeobecné zklamání že letos neuslyšíme Dva Kapuny jsme naladili příjemnou Vánoční atmosféru. Venku nám mezitím napadla již skutečně dlouho nevídaná, bohatá sněhová pokrývka, vydali jsme se tedy po úplném vyčerpání hlasivek společně na zahradu a uspořádali soutěž vestavbě sněhuláků. Souboj to byl do poslední chvíle skutečně napínavý, viděli jsme velkolepé vzestupy i pády, ale nakonec byl vítězem každý, komu v zápalu boje neumrzly všechny prsty. Netrvalo dlouho a všichni měli sněhu plné kalhoty, boty a vlastně nejspíše i zuby, nadešla tedy chvíle, na kterou všichni tak nedočkavě čekali. Za zpěvu vánočních koled a téměř úspěšném pokusu o zapálení prskavek započalo rozdávání dárečků. Ježíšek samozřejmě nezapomněl na nikoho z přítomných i nepřítomných, mohli jsme se tedy všichni radovat přinejmenším ze sympatických svíticích dekorací. Sladkou tečkou bylo sdílené cukroví, se kterým jsme se postupně každý vydal svou cestou.

Několik fotek z letošní nadílky…

Páša