Tábor 2023 – Ronja, dcera loupežníka

Vážení rodiče,

Předně bychom Vám chtěli poděkovat  za Vaši důvěru a za účast Vašich dětí, za složení táborové písničky a za všechno, čím jste přispěli k našemu táborovému jídelníčku.

Pro představu o tom, jak vypadalo naše tábořiště, program a celkově naše táborové dny níže přikládáme odkaz na táborovou fotogalerii.

Doufáme, že se dětem na táboře líbilo a odnesly si spoustu pěkných zážitků a vzpomínek.

Ještě jednou moc děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na opětovné setkání v nadcházejícím školním roce.

Táborové fotky najdete v oddílové galerii skautistudenka.zonerama.cz

Prázdniny se blíží a s nimi i skautský tábor, který bude letos v termínu 9.–22.7.2023.  Pokud s námi chce Vaše dítě letos jet, prosíme o vyplnění předběžné přihlášky v google formuláři:
a to do termínu  15. května.
Více informací:
– Předběžná přihláška slouží ke zjištění zájmu, následně Vám vystavíme přihlášku závaznou.
– Děti, které nejsou členy oddílu, přijímáme až na základě obsazenosti tábora registrovanými členy.
– Účastníky čeká pobyt v přírodě, etapová celotáborová hra a další zážitkový či rozvojový program pro družiny i pro jednotlivce.
– Předpokládaná cena tábora je 3000 Kč (Pro neregistrované 3500 Kč). Bližší informace o platbě budou k dispozici spolu se závaznou přihláškou.
– Autobusová doprava účastníků ze Studénky na tábořiště a zpět bude zajištěna pořadatelem v uvedeném termínu. V případě příjezdu či odjezdu dítěte mimo společný termín je potřeba zajistit si dopravu vlastní.

kontakt: Jan Friml, 731 184 979