Koledy u Jesliček 2023

V úterý 26. prosince v 16:00 začalo letošní koledování. Ve ztemnělém kostele zazněly první tóny písně „Pozdraveno budiž světlo“, během které položili ti nejmenší k Jesličkám rozsvícené svíčičky.  Poté následovaly další známé i méně známé koledy, z nichž největší úspěch měla asi „Tichá noc“ s doprovodem zvonkohry. Prakticky celý záznam můžete shlédnout na odkazu:

Po koledování následovala opět pohádka – letos o Růžence – v podání především našich Termitek, na staré faře (záznam opět na následujícím odkazu):

****************************
V úterý 26. prosince na sv. Štěpána v 16:00 si můžete spolu se skauty zazpívat známé i méně známé koledy v kostele sv. Bartoloměje ve Studénce I.
Po společném koledování mají naši členové připraveno krátké divadelní představení ve prostorách skautských kluboven, kde bude také možnost se zahřát teplým punčem.

Sraz účinkujících již v 15.00 v kostele