Tábor 2024

Prázdniny se nám kvapem blíží a s nimi i náš skautský tábor, který bude letos v termínu 3.-17. srpna na tábořišti v Nedašově.  Pokud s námi chce Vaše dítě letos jet, prosíme o vyplnění předběžné přihlášky v google formuláři:
https://forms.gle/MNBScvxPZnH1ZbJX9 a to nejpozději do 30. dubna.

Více informací:

• Předběžná přihláška slouží ke zjištění zájmu, následně Vám vystavíme přihlášku závaznou.
  • Účastníky čeká pobyt v přírodě, výlety, etapová celotáborová hra a další zážitkový či rozvojový program pro družiny i pro jednotlivce.
  • Předpokládaná cena tábora je 3500 Kč (Pro neregistrované 4000 Kč). Bližší informace o platbě budou k dispozici spolu se závaznou přihláškou.
  • Autobusovou dopravu účastníků ze Studénky na tábořiště a zpět zajistíme v uvedeném termínu. V případě příjezdu či odjezdu dítěte mimo společný termín je třeba zařídit vlastní dopravu.
  • Děti, které nejsou členy oddílu, přijímáme až na základě obsazenosti tábora registrovanými členy a na základě individuálního posouzení. Účast na táboře není nárokovatelná.